„Muzyka może nazwać to, czego nie da się nazwać, i przekazać niepoznawalne.”

Leonard Bernstein

Kilka słów o nas, Joanna i Ewa

– pokrewne dusze, choć różnic między nimi nie brakuje. Jedna konkretna, racjonalna choć niepozbawiona szaleństwa. Druga wciąż roztargniona, ale mimo to znakomicie odnajduje się w rzeczywistości. Te dwie kobiety połączyła wspólna pasja – muzyka i chęć przekazywania jej wszystkim i wszystkiemu.

Dzielić się chcą swoim wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy z dziećmi, a także z dorosłymi. Przyszedł dzień, gdy po wielu wspólnych przeżyciach i przygodach zapadła decyzja. Wyruszamy w nową podróż…”4MUSIC”! Jesteśmy absolwentkami wydziału instrumentalnego Krakowskiej Akademii Muzycznej.

Joanna gra na saksofonie, Ewa na flecie poprzecznym

I znów coś wspólnego! Przecież to instrumenty dęte drewniane! 🙂 Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie instrumentalne oraz pedagogiczne. Wciąż pragniemy się rozwijać i zdobywać nowe szczyty. Poznawać tak dzieci, jak i dorosłych bo każde z nich jest niepowtarzalne i ciekawe. Każdy jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Z kolei nasze centrum muzyczne to właśnie miejsce, gdzie każdy może odnaleźć siebie i swoja wrażliwość a my służyć będziemy swoja wiedzą i umiejętnościami, jeśli tylko zdecydujecie się na tę przygodę. 

Wszystko dla muzyki!

Centrum Kształcenia Muzycznego „4MUSIC” mieści się w samym sercu miasta Tarnowa. W bliskim sąsiedztwie mamy do dyspozycji profesjonalne studio nagrań, dzięki któremu mamy nadzieję w przyszłości rejestrować wasze i nasze wspólne produkcje muzyczne!

Jesteśmy dla Was dostępni od poniedziałku do soboty, zapisy trwają cały rok. Harmonogram lekcji indywidualnych ustalamy w dogodnych dla obu stron terminach.