20230828_150231

Jerzy

- perkusja

Jurek z perkusją związany jest już od 10 lat, a swój warsztat muzyczny szlifował w klasie perkusji Kamila Patulskiego – absolwenta Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W swoim dorobku artystycznym ma na swoim koncie udział w koncertach „Wielkie Granie” na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie na jednej  scenie występował obok takich gwiazd jak: Lady Pank, Doda, Andrzej Krzywy czy Michał Wiśniewski. W 2018 roku wraz z zespołem „Plagiat”, z którym nagrał również płytę, wystąpił podczas koncertu kolęd, dzieląc scenę z Roksaną Węgiel i Michałem Szczygłem. Współpracował niejednokrotnie jako muzyk sesyjny, a w wolnych chwilach, jako perkusista, aktywnie udziela się na rzecz Stowarzyszenia Siemacha Odporyszów. 

Wiktor

- gitara, ukulele, zespoły gitarowe

Wiktor jest młodym gitarzystą z 12-letnim doświadczeniem. Jest laureatem wielu konkursów oraz uczestnikiem warsztatów muzycznych. Miał okazje brać lekcje u takich mistrzów gitarowego fachu jak Szymon Mika, Damian Kurasz, Bartek Jakubiec. Porusza się w wielu gatunkach muzycznych takich jak jazz, soul, funk, rock czy też gospel. Jest absolwentem szkoły muzycznej I st. w Tuchowie na gitarze klasycznej oraz absolwentem szkoły muzycznej II st. w Tarnowie na gitarze jazzowej. Ma okazję uczyć młodych adeptów muzyki w tuchowskim ognisku muzycznym.

Gotowe-8188

Anna

- zajęcia wokalne, zespoły wokalne

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie wiolonczeli oraz Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego tej samej uczelni. Od ukończenia studiów aktywnie prowadzi działalność koncertową, zarówno kameralnie (Kwartet smyczkowy Con Affetto) jak i orkiestrowo ( od 2003 roku lider grupy wiolonczel w Tarnowskiej Orkiestrze Kameralnej). Jej wielką pasją jest także nauka śpiewu i praca z amatorskimi zespołami wokalnymi ( Dyrygent Tarnowskiego Chóru Gos.pl, instruktor wokalny Zespółu Pieśni i Tańca Swojacy, Dyrygent Chóru Solskiego). Od 2014 roku pracuje jako korepetytor wokalny w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, przygotowując z aktorami partie wokalne do spektakli. Prowadzi liczne warsztaty wokalne zarażając swoją pasją do śpiewu i dzielenia się pięknem muzyki dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadząc zajęcia realizuje swój indywidualny program nauczania.

 

 

Anna profilowe

Anna

- pianino, akompaniator

Absolwentka studiów muzycznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Ukończyła specjalizację nauczycielską, dzięki której posiada wszelkie kwalifikacje do prowadzenia zajęć w szkole muzycznej. Dodatkowe kwalifikacje uzyskała realizując program studiów podyplomowych w następujących dziedzinach : pedagogika kwalifikacyjna z terapią zajęciową, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz oligofrenopedagogika. Doskonali swój warsztat pracy poprzez uczestniczenie w kursach, szkoleniach, seminariach czy warsztatach muzycznych. Lekcje indywidualne w zakresie gry na fortepianie z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi  prowadzi od 15 lat. Na bieżąco aktualizuje bazę pomocy dydaktycznych, a niektóre z nich tworzy sama, odpowiadając na potrzeby ucznia. To co ważne dla niej, to budowanie pozytywne relacji z każdym uczniem oraz zapewnienie sympatycznej atmosfery na lekcjach.

Ewa - dyrektor 4Music CKM

- flet poprzeczny

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fletu poprzecznego. Tyflopedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym z dziećmi z dysfunkcją wzroku. Uwielbia prowadzenie lekcji gry na instrumencie. Tworzy miłą i bezstresową atmosferę na zajęciach. Kieruje się zasadą, że kluczem do sukcesu jest dobra relacja między trenerem, a podopiecznym. Jest przekonana, że każdy może grać, niezależnie czy już coś umie, czy dopiero zaczyna. Najważniejsze to słuchać potrzeb ucznia i na nie reagować.

Joanna - Europejska Fundacja Kultury

- saksofon

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale instrumentalnym, specjalność saksofon. Jest członkiem szczecińskiego zespołu „Impression Saxophone Ensemble, z którym koncertuje na terenie całej Polski. Prowadzi warsztaty w zakresie metodyki nauczania gry na saksofonie w szkołach muzycznych oraz jest współprowadzącą i organizatorem cyklicznych Letnich Warsztatów Saksofonowych w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Ma na swoim koncie współpracę z m.in. big-bandem Jaworzno, Orkiestrą Filharmonii Krakowskiej, nagranie 2 płyt z zespołem Jazz Sphere.
received_656606816531725

Wiktoria

- zajęcia wokalne, zespoły wokalne

Wokalistka, nauczyciel śpiewu, absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia w Mielcu w klasie śpiewu klasycznego.   Ukończyła studia wyższe licencjackie na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuki Muzycznej w Rzeszowie – specjalność rytmika szkolna i przedszkolna. Obecnie jest studentką II roku tego samego kierunku. Wiktoria systematycznie rozwija swoją wiedzę i umiejętności wokalne poprzez uczestnictwo w różnych formach doskonalenia, jak konsultacje czy warsztaty wokalne, eksplorując różne aspekty śpiewu. Z sukcesami brała udział w konkursach i festiwalach wokalnych. Wykazuje się również dużym doświadczeniem w występach scenicznych. Swoją przyszłość w muzyce wiąże głównie z nauczaniem, rozwojem muzycznym oraz pogłębianiem wiedzy na temat różnych technik wokalnych. Interesuje się w równym stopniu zarówno śpiewem klasycznym, jak i rozrywkowym. W wolnej chwili komponuje własne utwory muzyczne różnych gatunków oraz prowadzi swój kanał internetowy, na którym dzieli się swoimi występami oraz twórczością.

zdjęcie 4music

Monika

- zajęcia gordonowskie, zespoły wokalno - instrumentalne

Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie gitary klasycznej ora studiów podyplomowych we Wrocławiu w specjalności muzykoterapia. Ukończyła również szkołę muzyczna II stopnia na wydziale wokalnym. Jest stypendystką kursów mistrzowskich w Niemczech u prof. T. Sasaki i prof. A. Carlevaro. Obecnie prowadzi klasę gitary w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie oraz zespół instrumentalny „Ogród Muzyczny”, współpracuje z wieloma zespołami instrumentalnymi. Będąc zwolennikiem uczenia się muzyki wg teorii Edwina Eliasa Gordona, zainicjowała w Tarnowie cykl koncertów gordonowskich „Muzyka dla Smyka”. Jest certyfikowanym członkiem polskiego Towarzystwa im. E. E. Gordona oraz absolwentką kursów gordonowskich I i II stopnia, wokalnego i instrumentalnego.

Dominik 1

Dominik

- zajęcia gordonowskie, zajęcia umuzykalniające, klarnet

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Instrumentalnym, specjalność klarnet. Na tym instrumencie ukończył również Liceum Muzycznym w Tarnowie, natomiast w  Szkole Muzycznej I stopnia kształcił się w klasie skrzypiec. Już na ostatnim roku studiów podjął pracę jako nauczyciel gry na klarnecie w Zespole Szkół Muzycznych w Tarnowie i kontynuuje ją do dziś. Dominik jest osobą, która nieustannie szuka wyzwań i podejmuje się wielu projektów muzycznych, współpracuje z zespołami muzycznymi a wolnej chwili szlifuje umiejętności gry na innych instrumentach takich jak: saksofon, fortepian, waltornia, instrumenty perkusyjne. Jest członkiem tarnowskiego chóru „Rondine”, działającego przy Centrum Sztuki w Mościcach. Ukończył kurs gordonowski I stopnia „Audiacja wstępna”.